Jak można zakończyć zły związek?

Każdy związek można zakończyć na wiele sposób – w mniej lub bardziej spektakularny sposób. Ważne jest to aby zakończyć związek, który nie ma szans na przetrwanie.

Wśród braku zainteresowania może być również brak akceptacji od drugiej strony czy komplementów jak na przykład „ładnie dziś wyglądasz”. Wiele osób potrzebuje odrobiny odpoczynku od stresu oraz, po prostu, uczucia bliskości od drugiej połówki.

Należy pamiętać, że nie powinno się mieć żadnego kontaktu z byłym, ponieważ w każdej chwili może uderzyć i zmanipulować do ponownego powrotu przez co może być gorzej. Zły związek to taki, gdzie osoba jest wampirem emocjonalnym – gdzie nie masz chęci i ochoty na dalsze życie oraz plany na przyszłość. Większość osób, które nękają mają predyspozycje do bycia cichym zabójcą, ponieważ potrzebują się zabawić czyimś życiem – radością oraz poczuciem bezpieczeństwa i stabilności, dlatego będzie się  bawił. Może mieć wiele kochanek, które będą miały podobnie albo partner zachowuje się tak samo, dlatego warto się uwolnić, ponieważ znajdzie sobie inną osobę-zabawkę do gnębienia. Należy przerwać to, ponieważ zdrowie psychiczne jest najważniejsze.