Jak poznać, że partner nas zdradza i jak uciec od takiego związku?

Większość par ma swoje początki na studiach albo w pracy, czyli gdzieś gdzie osoby spędzają jak najwięcej czasu. Wtedy wyglądamy najbardziej atrakcyjnie oraz ukazujemy swój intelekt. Jednak często po wspólnych latach życia partner zmienia swoją pracę i swoje uczucia – staje się wręcz oziębły oraz pilnuje swojego telefonu oraz laptopa czy tabletu.

Dlatego warto przemyśleć nad tym co jest nie tak, ponieważ kobiety po zdradzie (większość z nich) staje się nagle chłodna i zaczyna się bardziej elegancko ubierać nawet na „zakupy”, a z czasem zaczyna ignorować swojego partnera. Mniejsza część kobiet staje się bardziej miła oraz stara się „wynagrodzić” daną krzywdę przez bycie milszą oraz czulszą niż zazwyczaj. Druga połówka „wybacza” choć zdarza się, że pragną zemsty aby ta druga poczuła się tak samo źle, więc także zdradza, a to prowadzi do kolejnych oraz rozwodu.

A jak to wygląda z punktu prawa? Jeśli zdrada nie została wybaczona, ponieważ partner od razu chce rozwodu natomiast gdy została wybaczona zdrada, a drugi partner robi to samo w akcie zemsty to akt zemsty jest traktowany jako „powód” rozpadu małżeństwa, ponieważ z nieprzymuszonej woli partnera błąd został wybaczony, więc w świetle prawa zdrada nie istnieje już.

W przypadku, kiedy już nie chcemy danej osoby w naszym życiu można przemyśleć sprawę i zastanowić się nad rozwodem, dlatego należy zbierać dowody – wiadomości, które były pomiędzy kochanką albo z przyjacielem, gdzie druga osoba przyznała się do zdrady. Dowodem mogą być również smsy z czasu dobrego związku, a także w czasie zdrady, gdzie następuje ochłodzenie uczuć.